Szybkie i skuteczne sposoby odchudzania

Szybkie i skuteczne sposoby odchudzania

Kiepskie poczucie własnej wartości, depresja, zagrożenia dla naszego zdrowia wynikające z nadwagi, to wszystko wpływa na to, że szukamy szybkich i skutecznych sposobów odchudzania.

Kiedy zauważymy u siebie, że z naszym ciałem zaczyna się robić coś niedobrego, Twoja waga jest znacznie wyższa niż jeszcze kilka lat temu a koleżanki i koledzy w pracy zaczynają coś mruczeć pod nosem, to nie pozostaje nic innego jak zacząć zmieniać kilka podstawowych rzeczy w naszym codziennym życiu takie jak:

 • Co jeść
 • Jak jeść
 • Zacząć być aktywnym fizycznie

Należy też pamiętać, żeby odwiedzić swojego lekarza, który powinien nakierować na właściwą drogę do osiągnięcia zamierzonego celu. Inny sposób będzie dla osoby z nadwagą do 10kg, a zupełnie inne środki trzeba zastosować dla osoby z nadmierną nadwagą powyżej 50 kilogramów.

O to kilka porad które pomogą Tobie skutecznie schudnąć:

 • Zastosuj odpowiedni i regularny plan żywieniowy czyli jedz mniejsze porcje, ale częściej. Ogranicz węglowodany proste, cukier we wszelkiej postaci, sól, napoje słodzone. Zacznij pić dużo świeżych i naturalnych soków. Spożywaj nieprzetworzone produkty czyli np. ryże, makaron i pieczywo razowe, kasze, warzywa, jajka gotowane, ryby, orzechy, migdały, płatki owsiane, twaróg.
 • Wspomagaj się naturalnymi suplementami np. błonnikiem, ostropestem, kwasami omega 3 lub suplementami typu BioSlimin (www.bezdiet.pl/bioslimin/) zawierające naturalne termogeniki jak np. zieloną herbatę, guaranę czy czarny pieprz.
 • Włącz do swojego codziennego trybu choćby 10-20 minut prostych ćwiczeń. Mogą to być skłony, szybki marsz, taniec lub bieganie.
 • Załącznik:
  cwiczenia-na-odchudzanie-x.jpgBądź realistą i nie poddawaj się zbyt szybko. Odpowiednie nastawienie i dyscyplina pozwolą Tobie osiągnąć doskonałe rezultaty szybciej niż się Tobie wydaje.
 • Poznaj swoje ciało i jego mowę. Każdy organizm inaczej reaguje na nagłe zmiany w diecie, czy wysiłku fizycznym. Jeżeli chcesz biegać ale nie możesz bo po 1 minucie czujesz się zmęczona/y jak byś biegł/a maraton to po prostu więcej chodź. Widocznie na tym etapie Twój organizm nie potrafi się jeszcze przystosować do takiego wysiłku.
 • Unikaj smażonych potraw, a zwłaszcza w głębokim tłuszczu. Ryby i mięso drobiowe zwłaszcza w postaci gotowanej pozwolą Tobie tego uniknąć.
 • Podczas fizycznego wysiłku Twoje ciało musi pozostać nawilżone, dlatego picie co najmniej 1,5 litra do 2 litrów wody dziennie pozwoli organizmowi szybciej pozbywać się toksyn z organizmu.

Reasumując, najlepszym kluczem do szybkiego sukcesu w odchudzaniu jest dyscyplina i konsekwencja.

Lekka dieta, odpowiedni treningi odpowiednia ilość suplementacji stosowanej w regularny sposób pozwolą osiągnąć szybsze i długotrwałe rezultaty.

Jest to skuteczniejsza droga niż szybkie odchudzanie się na siłę, które wygląda w taki sposób, że przez miesiąc stosujemy różnego rodzaju diety cud, głodujemy się itd., a później wracamy do swoich starych nawyków i swojej dawnej okropnej nadwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *