Opłaty

Razem raźniej!

Przyjdź z koleżanką lub kolegą i obydwoje uzyskajcie po 10 zł zniżki na karnety! Przy płaności przelewem wystarczy, że w tytule przelewu każde z was wpisze "Razem raźniej" i wasze imiona np. "Razem raźniej Anna Kowalska + Monika Goździkowa".
 
1 raz w tygodniu
90
 • 22,50 zł za wejście
 • Na wykorzystanie wykupionych wejść masz
  1 miesiąc od dnia wykupienia karnetu
2 razy w tygodniu (8-9 wejść)
140
 • 16.47 zł za wejście
 • Na wykorzystanie wykupionych wejść masz
  1 miesiąc od dnia wykupienia karnetu
 • NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANY
10+ wejść
160
 • 16 zł za wejście
 • Na wykorzystanie wykupionych wejść masz
 • 1 miesiąc od dnia wykupienia karnetu

Pierwsze zajęcia za darmo!

Nikt nie wie w jaki sposób jakiekolwiek zajęcia są prowadzone i czy warto w nie inwestować. Nasza propozycja - przyjdź na darmowe pierwsze zajęcia i sprawdź czy dana forma zajęć ci odpowiada :). Nie krępuj się zadawać pytań prowadzącemu przed i po zajęciach - jesteśmy tu, aby pomóc :).

Niewykorzystane wejścia

Istnieje możliwość przeniesienia niewykorzystanych wejść na kolejny miesiąc pod warunkiem wykupienia karnetu o tej samej lub wyższej ilości wejść w tym nadchodzącym miesiącu. Jeśli przeniesione wejścia są niewykorzystane, nie można ponownie przenieść ich na kolejny miesiąc.

Zapłać teraz, odbierz na zajęciach!

Za zajęcia możesz dokonać opłaty już teraz. Zakupiony karnet będzie czekał na Ciebie przed zajęciami u osoby prowadzącej.

Na ostatnią chwilę!

Jeśli karnet został zakupiony przelewem w dniu zajęć, prosimy o pokazanie osobie prowadzącej potwierdzenia sms (lub hasło jednorazowe do transakcji z numerem rachunku, na który jest przesyłany przelew) lub mail na komórce (nie trzeba drukować).

Pojedyncze wejścia

Istnieje możliwość wykupienia pojedyńczego wejścia. Każdorazowa opłata za wejście wynosi w takim razie 25 zł. Jeśli posiadasz ważny karnet i chcesz dokupić wejście do karnetu, wtedy dodatkowe wejście kosztuje 20 zł. Pojedyncze wejścia opłacane sa GOTÓWKĄ u prowadzącego przed rozpoczęciem zajęć.

 

 

Dane do przelewu

Numer konta:
62 1140 2004 0000 3102 6584 4382 (mBank)

Copyright (c)2016, All Rights Reserved.