"Joga jest starożytną nauką korzystającą z niezwykle subtelnej wiedzy o ciele umyśle i duszy. Systematyczna praktyka jogi przynosi adeptowi spokój i odczucie jedności z otaczającym go środowiskiem." ~BKS Iyengar
 
Prywatne lekcje jogi pozwolą ci lepiej poznać i zwiększyć możliwości TWOJEGO ciała. Możesz zaczynać od poziomu całkowicie początkującego, dowiedzieć się jak udoskonalić trening wykonywany samemu do tej pory, albo pracować nad wyleczeniem doznanych urazów czy schorzeń.
 
Korzyści zajęć prywatnych:
 
  • To nie ty dostosowujesz się do grafiku, ale grafik do ciebie.
  • Oszczędzasz czas
  • Cała uwaga jest skupiana na Tobie, Twoich potrzebach i możliwościach. Nie musisz dostosowywać się do tempa grupy.
  • Eliminują lub zmniejszają stres i tremę związane z uczęszczaniem na grupowe zajęcia, odczywalne zazwyczaj przez osoby, które nie miały nigdy styczności z jogą. Sesje prywatne dadzą ci solidne podstawy i wiedzę potrzebne do dołączenia większej czy bardziej zaawansowanej grupy.
  • Prywatne zajęcia są idealnym sposobem na leczenie urazów, problemów zdrowotnych i innych odczuwalnych ograniczeń. Jeśli obawiasz się narwotu danego urazu, praca jeden-na-jeden z osobistym instruktorem jogi nauczy cię jak modyfikować poszczególne pozycje i ułożenia, jak również jakich pozycji powinno się unikać, przy Twojej konkretnej dolegliwości.
  • Prywatne zajęcia są niezwykłą możliwością pracy nad Twoim konkretnym celem- fizycznym, emocjonalnym, psychicznym czy duchowym. Twój osobisty instruktor będzie w stanie najefektywniej poprowadzić cię do jego osiągnięcia poprzez zajęcie zaprojektowane specjalnie dla ciebie i Twojego celu.
  • Jeśli masz już doświadczenie w praktyce jogi, prywatny instruktor będzie w stanie bezpiecznie pokierować cię do bardziej wymagających pozycji.
 
"Kiedy wasze ciało, umysł i dusza będą zdrowe i harmonijne, przyniesiecie zdrowie i harmonię otaczającym was ludziom, podarujecie zdrowie i harmonię światu – nie będzie to skutkiem wycofania się ze świata lecz przemiany w żywą cząstkę ciała ludzkości." ~BKS Iyengar
Copyright (c)2016, All Rights Reserved.